La Liga rezultāti: Bacca ar 1:0 uzvar Villarreal pret Mallorca

Sports

Vakardienas cīņa starp Villarreal CF un RCD Mallorca beidzās ar 1:0 par labu pirmajai komandai, pateicoties tās uzbrucējam Karlosam Bakam.

La Liga rezultāti trešdienas spēlē, kurā piedalījās Villarreal CF un RCD Mallorca, beidzās ar pirmās komandas uzvaru mājās. 9. uzbrucējs Karloss Arturo Baka Ahumada jeb Karloss Baka (Carlos Bacca) no Villarreal pārliecinājās, ka attaisnoja Samuela Čukvuezes ātro piespēli.

La Liga 2019.–2020. gada sezonas atsākšana sākās pagājušajā piektdienā, 12. jūnijā, Sevilla pret Real Betis un Sevilla izcīnīja sākuma uzvaru ar 2:0. Pēckoronavīrusa spēles atmosfēra ir pavisam citāda, ar kartona izgriezumiem, kas aizstāj īsto publiku uz stadiona sēdvietām.

Otrdienas savstarpējā cīņa: Villarreal pret Maljorku

Bacca spēja viegli pieskarties par pirmā puslaika vārtiem 16. minūtē pēc Chukwueze piespēles. Tas notika pēc tam, kad Idrissu Baba no RCD Mallorca no ārpuses — 30 metrus ārā — atsitās pret koka konstrukciju, grabējot pāri.

Otrajā puslaikā Maljorkas vārtsargs bija nolēmis nelaist sev cauri vēl vienus ienaidnieka vārtus ar parādītiem refleksiem un bloķēt visus Villarreal mēģinājumus izpildīt vēl vienu sitienu.

Tikmēr Maljorkas spēlētājs Baba otrajā puslaikā cīnījās ar vēl vienu veiksmīgu metienu ārpus laukuma. Tuvojoties beigām, Viljareālas ložā notika karsts savstarpējs rallijs, taču tas nebeidzās labi Maljorkai.

La Liga grafiks un pašreizējais kopvērtējums

Cerības uz vietu Eiropas līgas kvalifikācijā tiek saglabātas, jo uzvarošā Čukvueza piespēle un divu metru Bacca sitiena kombinācija ierindo Villarreal pašreizējā ranga septītajā vietā. La Liga kopvērtējums .

Villareal komandai vēl atlikušas sešas spēles, un šī nesenā uzvara pacēlusi komandu līdz 44 punktiem. Komanda tagad cīnās ar Getafe CF, kas pēc tikpat 13 uzvarām ieņem sesto vietu, bet Getafe ir vadībā par 3 punktiem (ar 47 punktiem) apsteidzot Villarreal.

Villarreal ir gatavs pretī Granada C.F. nākamreiz sestdien, savukārt RCD Mallorca tajā pašā dienā cīnīsies pret CD Leganes. Gan Maljorka, gan Leganes atpaliek no kopvērtējuma, pirmā ieņem 18. vietu, bet otrā ir pēdējā.

Tikmēr pašreizējā kopvērtējumā FC Barcelona atrodas pirmajā vietā ar 64 punktiem, bet Madrides Real cieši seko otrajā vietā ar 59 punktiem līdz šim. Trešo vietu ieņem Sevilla ar 51 punktu.

Madrides 'Atletico' kopš otrdienas pakāpās divas rangas augstāk, jo komanda ar 49 punktiem tagad ieņem ceturto vietu.